سبد خرید 0

درباره وخی بیا

درباره ما

درباره فروشگاه آنلاین وخی بیا

آنچه در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است, زمان است.

کارکردن, درس خواندن, کلاس های آموزشی مختلف, غذا درست کردن, اطلاع از اخبار مهم, گاهی اوقات انجام هریک از فعالیت های فوق باعث از دست دادن دیگری خواهد شد؛ لذا استفاده از تکنولوژی و اینترنت دسترسی به همه موارد ذکر شده را میسر می سازد.سایت وخی بیا یکی از این ابزارهای قدرتمند اینترنتی است که امکان خرید مواد غذایی روزانه را در سریعترین زمان و بهینه ترین حالت انجام می دهد. این سایت به شما این امکان را می دهد تا در خانه یا محل کار خود به آسانی خرید را انجام دهید.

این فروشگاه در اواخرسال 1398 توسط تیم خبره IT به سرپرستی رضا عباسی در شهرستان نطنز جهت رفاه حال مردم این شهرستان شروع به فعالیت نمود.فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی وخی بیا به سالهای 95و 96 بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور تا سال 97مسکوت ماند. از سال 97 مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی،انجام و نهایتا در سال 98 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی وخی بیا برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ بود. این تیم پس از راه اندازی شرکت و در یک بازه زمانی تقریبا سه ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی وخی بیا را در شش ماهه اول 98 راه اندازی نمود.استراتژی تیم وخی بیا از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانند، زیرا آگاه هستند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا سعی خواهند نمود بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات مواد غذایی از برند های معتبر وشناخته شده، ارسال سریع ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.پس بیائید ما را یاری کنید تا در خدمت شما و شهرمان باشیم.


در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

برگشت به بالا
0