سبد خرید 0

رویه های باز گرداندن کالا

رویه های باز گرداندن کالا

شروط استفاده از 1 روز گارانتی مغایرت:

1. مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.

بر این اساس کالاهایی که با پیک فروشگاه  نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.

2. مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

3. کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

4. با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

 گارانتی عودت

در صورتیکه مشتریان وخی بیا، به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا 24 ساعت فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.

شروط لازم برای استفاده از 1 روز امکان عودت کالا

در صورت احراز همه شرایط مرجوعی نهایتا تا روز بعد از در یافت سفارش امکان ارایه خواست مرجوعی وجود دارد. برای کالاهای یخچالی و فاسدشدنی این محدودیت در لحظه دریافت سفارش است.

1.کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.

2. کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد. 

مراحل مرجوع نمودن کالا

ثبت درخواست مرجوعی از طریق تماس با واحد پشتیبانی وخی بیا با شماره تماس 03154224271
بررسی درخواست توسط کارشناسان وخی بیا جهت احراز شرایط اولیه مرجوعی
تماس با مشتری و هماهنگی جهت برگشت
تحویل محصولات مرجوعی از مشتری توسط نمایندگان  وخی بیا و بازگشت به فروشگاه
بررسی و اعلام نظر توسط کارشناسان وخی بیا با توجه به وضعیت کالای مرجوع شده
در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.
در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد. 
امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تکمیل سفارش می باشد

برگشت به بالا
0